Czekolada dla każdego ucznia z okazji „Dnia dziecka”

dscf4663

 

 

 

 

 

Dzień dziecka obchodziliśmy w naszej szkole na sportowo. Nikt nie narzekal na nudę. Wszyscy znakomicie się bawili.

 

 

 

 

 

 

 

 

Działalność naszego Stowarzyszenia procentuje. Dzięki własnym środkom oraz wsparciu darczyńców, każdy uczeń naszej szkoły oraz młodzież ze Stowarzyszenia Pomocy Dzieciom Rybnika Boguszowic "17-tka" otrzymał czekoladę z okazji „Dnia dziecka”.

dscf4629

Tego dnia w szkole „ubranej” w barwy narodowe zorganizowano współzawodnictwo sportowe przebiegające pod hasłem „Gramy bez przemocy”. W meczu w siatkówkę podejmowaliśmy u siebie drużynę z klubu „17-tka”. Po zaciętym pojedynku, przy gorącym dopingu zawodnicy z nasze szkoły wspierani przez nauczycieli pokonali drużynę gości 3 do 2 w setach. Zwycięstwo oczywiście dodaje skrzydeł jednak równie ważna była atmosfera sportowej rywalizacji w duch fair play.


dscf4633

Uczniowie uczestniczyli ponadto w zwodach sprawnościowo - zręcznościowych. Był m.in. tor przeszkód, zawody sprawdzające pewność reki i celność oka w rzutach do kosza oraz popisy szkolnej drużyny czirliderek. Tego dnia wszyscy doskonale się bawili. Korzystając z okazji pragniemy serdecznie podziękować Arturowi Pawłowi Maziarce za darowiznę na rzecz naszych wychowanków.